Türkiye ve İspanya Arasında İşbirliği: 11 Anlaşma İmzalandı! Türkiye ve İspanya Arasında İşbirliği: 11 Anlaşma İmzalandı!

İstanbul'un Üsküdar ilçesinde bulunan bir kafede, aralarında husumet bulunan iki grup barışmak üzere buluştu. Ancak, gergin atmosfer silahlı çatışmaya dönüştü. Kahvehanede başlayan tartışma kısa sürede büyüyerek vahşetle sonuçlandı.

Olay yerine yapılan ihbar üzerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ancak, silahlı saldırı sonucu 3 kişi olay yerinde hayatını kaybetti, 2'si ağır olmak üzere 5 kişi de yaralandı. Yaralılar, çevredeki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.Kafeye Silahli Catisma 3 Olu 5 Yarali 2

İstanbul Valiliği, "Saat 20.10 sıralarında Üsküdar ilçesi Ünalan Mahallesi Ayazma Caddesi üzerinde bulunan bir cafede iki grup arasında çıkan tartışma silahlı çatışmaya dönüşmüştür. Olayda 3 kişi hayatını kaybetmiş, 2’si ağır olmak üzere toplam 5 kişi de yaralanmıştır. Yaralılar çevredeki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alınmış olup, olayla ilgili tahkikat devam etmektedir" bildirildi.

Kafeye Silahli Catisma 3 Olu 5 Yarali 1

(HABER MERKEZİ)

Editör: GÜLİSTAN ÇELEBİ