Bitlis'te kendi logosu ve adayıyla seçime giren HÜDA PAR, geçtiğimiz hafta Van'da düzenlenen aday tanıtım programında Bitlis'in adayını açıklamıştı.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Karakaya, Bitlis'in gelişimine katkı sağlamak, adil, şeffaf ve etkin bir belediyecilik anlayışını benimsemek için yola çıktıklarını belirtti.
Adaylık sürecinde vatandaşların talep ve beklentilerini dinleyerek, onların ihtiyaçlarına odaklanacaklarını vurgulayan Karakaya, sosyal projelerle şehirdeki yaşam kalitesini artırmayı hedeflediklerini ifade etti.

Bitlis Balı Uluslararası Arenada Altın Bal Ödülünü Kazandı Bitlis Balı Uluslararası Arenada Altın Bal Ödülünü Kazandı

mutki-fotoshop-2024-01-31t173118-508.jpg

Mutki Haber yetkililerine ve çalışanlarına teşekkür eden Karakaya, kenttin tanıtılması ve sorunlarının gündeme taşınması noktasında medyanın önemli bir rol oynadığını dile getirdi.
Seçim sürecinde şeffaf ve katılımcı bir iletişim stratejisi izleyeceklerini belirten Karakaya, sadece seçim zamanlarında değil, parti olarak sürekli sahada vatandaşlarla diyalog halinde olduklarını söyledi.
Bitlis'in ve halkın sorun ve taleplerini çok iyi bildiklerinin altını çizen Karakaya, herkesi ve her kesimi kucaklayacak bir belediyecilik anlayışıyla bu sorunların üstesinde geleceklerini belirtti.