Güroymak’taki öğrencilere 1,5 milyonluk giyim yardımı

Güroymak Kaymakamlığının girişimiyle, 38 köy okulu, 11 belde okulu, 33 İlçe merkez toplam 82 okula 13 bin 583 öğrenciye yaklaşık 1.5 milyonluk ilkokul ve ortaokul öğrencilerine giyim yardımı yapıldı.

Videoyu Aç Güroymak’taki öğrencilere 1,5 milyonluk giyim yardımı
A
a

Özel bir firma tarafından ilçede eğitim gören öğrencilere gönderilen yardım paketlerini öğrencilere teslim eden, Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Ufuk Özen Alibeyoğlu, İlçemizde eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerimize kışlık kıyafet yardımı yaparak onların yüzünü güldüren firmaya teşekkürlerimi iletiyorum.

Yardımlar kapsamında ilk olarak ilçemiz bünyesinde bulunan bütün kademelerdeki okullarımızın idarecilerinden, ihtiyaç sahibi öğrencilerin belirlenip bizlere bildirilmesini istedik. Ardından ülkemizin önemli tekstil firmalarından biri ile irtibata geçip, ihtiyaç sahibi bu öğrencileri belirlenen 13 bin 583 öğrencimize kıyafet yardımında bulundular. Yardımları okullarımızda öğrencilerimize dağıttık. Bizler de böylesi güzel bir yardım kampanyası başlatıp 13 bin 583 öğrencimizin yüzünü güldüren, firma yetkililerine, duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.