Güroymak'ta Deva Partisi anlatıldı

Videoyu Aç Güroymak'ta Deva Partisi anlatıldı
A
a

"9 Mart 2020 yılında kurulan DEVA Partisi birinci kuruluş yıl dönümünü tüm illerde “DEVA 1 yaşında” sloganı ile sahaya çıkarak kutladı."

Birinci kuruluş yıl dönümünü Güroymak İlçe teşkilatı ile birlikte esnaf gezisi yaparak kutlayan DEVA Partisi Bitlis İl Başkanı Burhan Aksoy bir yılda ürettikleri politikalarla Türkiye’nin sorunlarına ve politik alana değer kattıklarını söyledi.

DEVA Partisi hem yerel hem de ulusal alanda geliştirdiği politikalarla yeni bir ses yeni bir anlayış yeni bir değer ortaya koyuyor diyen Aksoy parti programı hakkında çeşitli bilgiler paylaştı.

Aksoy ”Partimiz güçlendirilmiş parlamenter sistemi yeniden tesis ederek demokrası̇, özgürlük, eşı̇tlı̇k barış ve adalet temelleri üzerinde ülkemizi yarınlara taşımak amacıyla kuruldu. Türkiye’yi hukuk, demokrasi ve eşitlikte 1’nci sınıf ülkeler seviyesine taşıyacağız. Özgürlükçü, katılımcı ve çoğulcu demokrası̇yi  savunuyoruz. Şeffaflık ve hesap verebilirlik, fırsat eşitliği, etkin sivil toplum, liyakat esaslı yönetim ile ülke içinde ve dışında barışı önceliyoruz.” Dedi.

DEVA Partisi Güroymak İlçe Başkanı Emrullah Yıldırım ekonomi, sağlık, eğitim, kadın, gençlik gibi temel sorun alanlarında geliştirdiğimiz çözümlerimizi kamuoyu ile paylaşıyoruz. Biz sadece sorunları dile getiren bir muhalefet anlayışını kabul etmiyor çözümlerimizi de sunuyoruz. Şehrimizin yaşadığı sorunlara çözüm geliştirerek katkı sunmaya çalışıyoruz. 9 Mart 2020 yılında temeli atılan partimiz ülkemiz ve milletimizin dertlerine DEVA olma bilinciyle  büyüyor. Bizde bu sorumlulukla zaman Türkiye için sorumluluk alma Güroyymak için sorumluluk alma zamanı diyoruz diyerek sözlerini tamamladı.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.