Güroymak Belediyesi tarafından kanalizasyon çalışmaları

Güroymak Belediyesi tarafından, alt yapı çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor. Kent genelinde ihtiyaç duyulan noktalarda su ve kanalizasyon şebeke yenileme çalışmaları devam ediyor.

Videoyu Aç Güroymak Belediyesi tarafından kanalizasyon çalışmaları
A
a

Güroymak Belediyesi tarafından kanalizasyon hattı bulunmayan mahallelerde kanalizasyon hattı yaparak sorunları çözüme kavuşturdu. Mahalle merkezlerinden uzak bazı haneler içinde, fosseptik çukurlar yapıldı. 

Güroymak Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin ihtiyaç duyulan bölgelerde su ve kanalizasyon hattı çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Güroymak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Ufuk Özen Alibeyoğlu, ihtiyaç duyulan bölgelerde yeni kanalizasyon hattı çalışmalarını yaptıklarını söyledi. Başkan Alibeyoğlu ayrıca Mahalle merkezlerinden uzak bazı haneler içinde, fosseptik çukurları yaptık. Belediyemizin çalışmaları her alanda devam etmektedir. İmkanlarımız çerçevesinde her türlü çalışma ve yatırımı ilçemize yapmaya devam ediyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız her türlü çalışma halkımıza hayırlı olmasını diliyorum dedi. 

Yıllardır kanalizasyon hattı sorunu yaşadıklarını ifade eden vatandaşlar Güroymak Belediyesi'ne teşekkür etti. 
 
 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.