Losev

Günkırı'da 500 kişiye istihdam 9 milyonluk dev yatırım

Videoyu Aç Günkırı'da 500 kişiye istihdam 9 milyonluk dev yatırım
A
a

            Günkırı'da 500 kişiye istihdam sağlayacak tekstil …

Güroymak İlçesine bağlı Günkırı beldesinde 9 milyonluk dev yatırımı olan 500 kişi kapasiteli 4 bin metrekare kapalı alana sahip tekstil atölyesi ve kapalı halı saha yapım işi ihale ve sözleşmesi yapıldı.

Günkırı Belediye Başkanı İlhan Çetinsoy yaptığı açıklamada, beldede yapacakları Günkırı tekstil atölyesinin ve kapalı halı saha ihalesini yaptıklarını söyledi. 

Beldede istihdam alanında ciddi katkılar sağlayacak olan tekstil atölyesinin Günkırı halkına hayırlı olmasını temennisinde bulunan Başkan Çetinsoy, İhalesini yaptığımız tekstil atölyesi kurulmaya müsait, 400-500 kişi kapasiteli ve 4 bin metrekare kapalı alana sahiptir. İnşallah burada da üretim olacaktır.

Beldemizdeki insanlarımız da burada iş imkânına kavuşacak inşallah. Günkırı Beldemizi 9 milyonluk dev yatırımı getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her şey Günkırılar için. Bunun yanı sıra beldemizin ihtiyacı olan halk otobüsüydü onunda ihalesini yaptık. Belde otobüsümüz halkın hizmetinde olacak. Belediyemize destek ve katkılarından dolayı milletvekillerimiz sayın Vahit Kiler ve Cemal Taşar’a şükranlarımı sunuyorum. Şimdiden kazasız belasız olması dileğiyle hayırlı olsun diye konuştu.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.