Saadet Partisi Acı Bir Kayıp Yaşadı: Üç Kişi Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti Saadet Partisi Acı Bir Kayıp Yaşadı: Üç Kişi Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Isparta İl Emniyet Müdürlüğünde uzun yıllardır Bölge Trafik Şube Müdürü olarak görev yapan Özcan Alıcı, Eğirdir İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanarak yeni görevine başladı. Kariyeri boyunca İstanbul, Kocaeli, Bitlis, Bingöl, Diyarbakır ve Isparta illerinde çeşitli görevlerde bulunan Alıcı, artık Eğirdir halkının hizmetinde olacak.

Eğirdir'de Vatandaşlarımıza En İyi Hizmeti Sunmak İçin Göreve Hazır

Özcan Alıcı, göreve başlama töreninde yaptığı açıklamada, "Bizler vatandaşın hizmetkârıyız. Bulunduğum illerde nasıl güzel hizmetler sunduysam, Eğirdir'de de vatandaşlarımıza en iyi hizmetleri sunmak için buradayım" dedi. Tecrübeli Emniyet Müdürü Alıcı, halkın güvenliği ve huzuru için çalışmalarını kararlılıkla sürdüreceğini belirtti.

Öte yandan, Eğirdir'deki önceki Emniyet Müdürü Evren Taşdemir'in Isparta İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne atandığı öğrenildi. Yeni görevlerine atanarak ilçeler arasında görev değişikliği gerçekleşen Emniyet Müdürleri, yeni sorumluluklarına başlamış oldu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)