Tatvan Genç Fenerbahçeliler Derneği yönetimi odamız ziyareti kapsamında Odamız Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit ile bir araya geldi.

Ziyarette Genç FB'liler Derneği'nin çalışmaları, hedefleri ve projeleri ile ilgili bilgi veren Genç FB'liler Derneği Başkanı Fırat Günbay, projeleri arasında kütüphanesi olmayan bir ilkokula kütüphane kazandırmak ve daha temiz bir Tatvan için temizlik projelerinin olduğunu anlattı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TATSO Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit ise, dernek üyelerine çalışmalarında başarı dileğinde bulundu.

Tatvan Genç Fenerbahçeliler Derneği üyeleri tarafından ziyaret anısına TATSO adına Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit'e FB forması hediye edilirken, Oda Başkan Yardımcısı Yılmaz Lebit tarafından ise, dernek üyelerine SODES projesi kapsamında kursiyerler tarafından yapılan el işlemesi tablo hediye edildi.

Gerçekleşen ziyarette TATSO Yönetim Kurulu Üyesi Recep Ateş ve Bitlis Fenerbahçeliler Derneği Başkan Yardımcısı Ecevit Karaman da hazır bulundu.