Fevzi Taşdemir, Vali Çağatay ve Rektör Yardım’ı ziyaret etti

Videoyu Aç Fevzi Taşdemir, Vali Çağatay ve Rektör Yardım’ı ziyaret etti
A
a

AK Parti Bitlis Belediye Başkan aday adayı Fevzi Taşdemir, Bitlis Valisi Oktay Çağatay ve Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım’ı ziyaret etti.

Öncelikle Bitlis Valiliği’ni ziyaret eden Fevzi Taşdemir, Vali Çağatay’a yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu. Ardından, Bitlis Eren Üniversitesi’ni ziyaret eden Fevzi Taşdemir, Rektör Yardım tarafından ağırlandı. Bitlis Eren Üniversitesi ziyaretinden sonra, Bitlis Belediyesi’ni ziyaret eden Fevzi Taşdemir, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Aras ile görüştü. Kısa bir sohbetin ardından esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Fevzi Taşdemir, vatandaşlarla biraraya geldi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için, AK Parti’den Bitlis Belediye Başkan aday adayı olan Fevzi Taşdemir’e esnaf ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Fevzi Taşdemir, ilgilerinden dolayı esnaf ve vatandaşlara teşekkürlerini ileterek, AK Parti çatısı altında Bitlis’e ve halka hizmet etmek amacıyla yola çıktıklarını belirtti.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.