Eren Holding tarafından Bitlis’e 100 bin adet fidan gönderildi

Videoyu Aç Eren Holding tarafından Bitlis’e 100 bin adet fidan gönderildi
A
a

Eren Holding tarafından, Bitlis ve ilçelerinde belirlenmiş alanlara dikilmek üzere 100 bin adet Adilcevaz çeşidi fidan gönderildi.

Bitlis Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’ne teslim edilen fidanlardan 25 bin adedinin Hizan ilçesinde dikilmek üzere çiftçilere teslim edildiği, önümüzdeki günlerde diğer ilçelerde teslimat ve dikimlerin yapılacağı belirtildi.

Çiftçiler adına Eren Ailesi’ne ve Eren Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Eren’e teşekkür eden Bitlis Tarım ve Orman Müdürü Rıfat Çelik, “Eren Holding tarafından, Bitlis ilimizde dikilmek üzere il müdürlüğümüze tahsis edilen 100.000 adet Adilcevaz çeşidi fidanlarımızın ilk partisini (25.000adet) Adilcevaz ilçemizdeki fidan parsellerimizden sökerek, Hizan ilçemize gönderdik. Hizan İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğümüz tarafından çiftçilerimize fidanları teslim edildi. Diğer ilçelerimize de fidanları önümüzdeki günlerde program dahilinde sevk edilecektir. Eren Holding Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Eren beyefendiye, kurumumuz ve çiftçilerimiz adına teşekkür ederiz” dedi.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.