PTT’nin posta, kargo, bankacılık ve e-ticaret alanlarındaki hizmetlerinden yararlanan emekli vatandaşlar, artık kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim fırsatına sahip olacak.

Bakan Uraloğlu, yaptığı açıklamada,“Tüm emekli vatandaşlarımız, kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim fırsatından yararlanabilecekler." ifadelerini kullandı.

LED Armatürlerle Sokak ve Cadde Aydınlatmasında Büyük Tasarruf LED Armatürlerle Sokak ve Cadde Aydınlatmasında Büyük Tasarruf

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2024 yılının “Emekliler Yılı” olarak ilan edildiğini anımsatan Bakan Uraloğlu, "Biz de Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak emeklilerimize yönelik kampanyalarımıza devam ediyoruz. Trenlerde ve şehirlerarası otobüslerde emeklilerimize yönelik indirim kampanyalarına devam ediyoruz. Şimdi de PTT tarafından emekli vatandaşlarımıza yönelik standart taşıma ve adrese teslim hizmetlerde ayda en fazla 5 adet olmak üzere yurtiçi varışlı kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim kampanyası başlattık. Kampanyadan yararlanmak isteyen emekli vatandaşlarımız, PTT iş yerlerine gelerek T.C. kimlik numaralarını ibraz etmeleri halinde indirimden faydalanabilecekler." dedi. 

Kaynak: İLKHA