bitlis haber portalı

Durer Bitlisli emekli öğretmenlerle bir araya geldi

Bitlis 23 Kasım 2016 21:56
Videoyu Aç Durer Bitlisli emekli öğretmenlerle bir araya geldi
A
a

Beşminare Düşünce Akademisi, Öğretmenler günü dolayısı ile, Bitlis’te bir Restaurant’da Bitlis’in emekli öğretmenleri ile bir araya geldi.

Bitlis’in emekli öğretmenlerini unutmayan Beşminare Düşünce Akademisi Yöneticileri, Bitlisli emekli öğretmenlere, Bitlis’in eğitimine hizmetlerinden ötürü birer Minnettarlık belgesi takdim etti. 

Çok sayıda emekli öğretmen ve eğitim çalışanının bulunduğu program son derece güzel ve samimi bir havada geçti.

Beşminare Düşünce Akademisinin Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Durer, konuşmasında şunları ifade etti; uzun zamandır yapmayı planladığımız bu programı bugün yapmak, sizlerle bugün bir araya gelmek nasip oldu. Gönlümüzün eskimeyen öğretmenleri, bugün Bitlisimizin eğitiminin, bu noktaya gelmesi en çok sizlerin sayesinde olmuştur. Size duyduğumuz minnettarlığımız her geçen gün katlanarak büyümektedir. Sizin çizdiğiniz istikamette yolumuza devam edip, kentimizi, bölgemizi, ülkemizi en güzel yarınlara taşımanın mücadelesini veriyoruz.

Öğretmenler Gününüz Kutlu olsun. Yılın sadece bir günü değil, her günü başımızın tacısınız. Sizlere sağlık ve esenlik içinde uzun yıllar dilerim. Sağlık, huzur ve afiyet içinde mutlu bir emeklilik hayatı diliyorum. Ebediyete intikal etmiş olan merhum öğretmenlerimize ve eğitim çalışanlarımıza da minnet ve şükran duygularımızla bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. 

Çeşitli sağlık problemleri nedeniyle aramızda bulunmayan emekli öğretmenlerimizi de tek tek ziyaret edip, minnettarlığımızı belgeleyeceğiz. 

Programımızı onurlandırdığınız için bir daha sizlere içtenlikle teşekkür ediyorum. Şeklinde konuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Haber İhbarı
Nöbetçi Eczaneler

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.