DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Bitlis il kongresine katıldı

Videoyu Aç DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Bitlis il kongresine katıldı
A
a

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin Bitlis İl Başkanlığı 1. Olağan Kongresi'ne katıldı.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Batman İl Başkanlığı 1. Olağan Kongresi sonrası karayoluyla Bitlis’e geldi. Bitlis’te partililer ve vatandaşlar tarafından karşılanan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Bitlis il merkezindeki özel bir işletmenin bahçesinde düzenlenen DEVA Partisi Bitlis İl Başkanlığı 1. Olağan Kongresi'ne katıldı.

Bazı sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri ile kanaat önderlerinin de davetli olarak katıldığı programın açılış konuşmasını DEVA Partisi Bitlis İl Başkanı Burhan Aksoy yaptı. Daha sonra partilileri, davetlileri ve katılımcıları selamlayan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, konuşma yaptı.

Konuşmanın ardından DEVA Partisi Bitlis İl Başkanı Burhan Aksoy tarafından, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’a bir tablo hediye edildi.

Daha sonra parti yöneticileri ile bir süre sohbet eden DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Tatvan’a gitti.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.