Bitlis'te ziyaretçiler bayramın ikinci gününde tarihi mekanlarda zaman geçirdi Bitlis'te ziyaretçiler bayramın ikinci gününde tarihi mekanlarda zaman geçirdi

VEDAŞ yetkilileri, planlı bakım ve onarım çalışmaları kapsamında vatandaşların elektrik kesintisine karşı dikkatli ve tedbirli olmalarını istediği duyuruda kesintinin yaşanacağı bölgeleri şu şekilde açıkladı:

Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde, Aydınlar beldesine bağlı Yolaltı Mahallesi ile bölgeye bağlı özel trafolarda planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 10:00 ile 17:00 saatleri arasında enerji kesintisi yaşanacaktır.

Bitlis'in Mutki ilçesinde, Pınarbaşı Mahallesi, Aydemir köyü ile bölgeye bağlı özel trafolarda planlı bakım ve onarım nedeniyle 10:00 ile 17:00 saatleri arasında enerji kesintisi yaşanacaktır.

Bitlis'te Elektrik Kesintisi (1)

Bitlis'in Tatvan ilçesinde, Yelkenli köyünde planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 10:00 ile 17:00 saatleri arasında enerji kesintisi yaşanacaktır.

Bitlis'in Ahlat ilçesinde, Kırıkkaya, Gölgören köyleri ile bölgeye bağlı mezra ve özel  trafolarda olanlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 09:00 ile 15:00 saatleri arasında enerji kesintisi yaşanacaktır.

Muhabir: (Vedat Çelebi)