Bitlis Zabıtası Ramazan Ayı Denetimi

A
a

Bitlis Belediyesi Zabıta ekipleri Ramazan ayı öncesi gıda üretimi ve satışı yapılan işyerlerinde denetimlerini sıklaştırdı.

Bitlis Belediyesi Zabıta ekipleri Ramazan ayı öncesi gıda üretimi ve satışı yapılan işyerlerinde denetimlerini sıklaştırdı. Ramazan ayına bir hafta kala zabıta ekipleri fırınların yanı sıra, pastanelerde ve kasaplarda denetim yaptı. 
 
Denetimler sırasında imalathanelerin işyeri temizliği, gıdaların tazeliği, üretimde kullanılan alet ve gereçlerin temizliği, beyaz önlük ve eldiven kullanımı gibi önem arz eden konular titizlikle incelendi. Ayrıca Zabıta Müdürlüğü ekipleri kaldırım işgallerine de müdahalede bulunarak kaldırımları açtı. 
 
Bitlis Belediyesi Zabıta Müdürü Oktay Güzelkaya, Zabıta Müdürlüğü personellerinin sürekli kaldırım, fırın, pastane ve kasap denetimleri gerçekleştirdiklerini ifade etti. Zabıta Müdürü Oktay Güzelkaya, "Ramazan ayı öncesi denetimlerimizi daha da yoğunlaştırdık. Kurallara uymayan esnaflarımıza cezai işlem uyguluyoruz ve uygulamaya da devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın herhangi bir istek ve şikayetleri için Beyaz Masa Alo 153'e ihbarlarını bildirebilirler" dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.