Bitlis Valisi Ustaoğlu mahalle sakinleriyle bir araya geldi

Softmedya Yazılım Web Reklamı
Videoyu Aç Bitlis Valisi Ustaoğlu mahalle sakinleriyle bir araya geldi
A
a

Bitlis Valisi ve Belediye Başkanvekili İsmail Ustaoğlu, Atatürk Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.


Mahalledeki taziye evinde vatandaşlarla bir araya gelen Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinledi. Vali Ustaoğlu burada yaptığı konuşmada, ilin kurum müdürleri ile vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinlemek amacıyla toplantı yaptıklarını söyledi.

Kentte başlatılan mahalle buluşmalarının üçüncüsünü düzenlediklerini dile getiren Ustaoğlu, konuşmasında şunları kaydetti:

Göreve başlayalı yaklaşık 4 oldu. Bu süre içinde mümkün mertebe gerek belediye ve valilik hizmetleri olarak en ücra köşedeki vatandaşa hizmet  götürme noktasında elimizden gelen gayreti göstermeye çalıştık. İstenilen düzeyde belki bazı işleri bitiremedik. Ama şundan emin olun ki tüm mesai arkadaşlarımızla devletin imkanları ölçüsünde hiç mesai gözetmeksizin her zaman istişare ederek her mahallede devletin varlığını hissettirmeye çalıştık. Arkadaşlarımız sürekli sahada bulunarak burada devletimizin hizmetlerini el birliği ile yerine getirmeye çalışıyoruz. Sıkıntılarımız çok. Her birinin üstesinden gelmek kolay değil. En fazla gelen taleplerin başında işsizlik var. Herkes benden iş istiyor. Doğal olarak haklı. Vatandaşlılarımızın akşam evine gittiğinde çocuğuna bir parça da olsa ekmek götürecek ve ihtiyaçlarına karşılanması noktasında iş imkanı ile ancak olur.
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.