Losev

Bitlis’te Seçim Güvenliği toplantısı yapıldı

Videoyu Aç Bitlis’te Seçim Güvenliği toplantısı yapıldı
A
a

Bitlis Valisi ve Belediye Başkan Vekili İsmail Ustaoğlu başkanlığında Seçim Güvenliği toplantısı düzenlendi.

Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu başkanlığında, 24 Haziran 2018’de yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri ile ilgili Valilik Toplantı Salonunda ‘Seçim Güvenliği’ toplantısı yapıldı.

Vali Ustaoğlu, 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek seçimle ilgili sürecin Bitlis’te huzur ve güven içerisinde tamamlanacağına inandığını söyledi. Hazırlıkların devam ettiğini, seçimin güven ortamında gerçekleşmesi için her türlü önlemin alınacağını hatırlatan Vali Ustaoğlu, “Amacımız 24 Haziran’da yapılacak seçimleri güvenli bir şekilde tamamlamaktır. En küçük bir aksaklığa meydan vermeden süreci tamamlamayı hedefliyoruz. Toplantıda bulunan değerli mesai arkadaşlarımla üzerimize düşen görevi hassasiyetle yürütüyoruz. 24 Haziran’da gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerinin ülkemize ve şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Seçim süreciyle ilgili mevzuat, seçim takvimi, seçmen kütüklerinin ilanı, seçim sürecinde yetkili birimler ve seçim propagandalarında uyulması gereken yasal sorumluluklara ilişkin sunumun yapıldığı toplantı, değerlendirmelerin ardından sona buldu.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.