Bitlis'te lise öğrencilerinden BEÜ'ye ziyaret

Videoyu Aç Bitlis'te lise öğrencilerinden BEÜ'ye ziyaret
A
a

Bitlis Necibe Gencer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Bitlis Eren Üniversitesini ziyaret ederek Rektör Prof. Dr. Erdal Necip Yardım ile fotoğraf çektirdi.

Bitlis Necibe Gencer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan yirmi kişilik öğrenci grubu, üniversite atmosferini yerinde yaşamak için rehber öğretmenleri Nurşah Hangül eşliğinde Bitlis Eren Üniversitesini ziyaret etti.

Üniversiteye hazırlık aşamasındaki lise öğrencilerine tercihlerinde yardımcı olabilmek ve Bitlis Eren Üniversitesini daha iyi tanımalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen gezi programında öğrencilere ilk olarak Bitlis Eren Üniversitesi Kampüsü tanıtıldı.

Yapılan gezi sayesinde öğrenciler, hem moral depoladı hem de üniversite hayatını yakından inceleme fırsatı buldu. Üniversite kampüsü içindeki binaları ve Rektörlük binasını gezen lise öğrencilerine Rektör Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, Bitlis Eren Üniversitesini anlattı.

Gezi sonunda Rektör Erdal Necip Yardım ile hatıra fotoğrafı çektiren öğrenciler, Bitlis'te, Bitlis Eren Üniversitesi gibi bir eğitim kurumunun bulunmasından ve Rektör Prof. Dr. Erdal Necip Yardım’ın kendilerine gösterdiği yakınlıktan dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.