Bitlis Tanıtım Günleri İzmir’de yapılacak

Videoyu Aç Bitlis Tanıtım Günleri İzmir’de yapılacak
A
a

Bu yıl 25 - 28 Ekim 2019 tarihleri arasında İzmir’de yapılması planlanan “Bitlis Tanıtım Günleri” ile ilgili Bitlis Valisi Oktay Çağatay’ın başkanlığında Valilik Konferans Salonu'nda istişare toplantısı yapıldı.

Toplantıya, Bitlis Milletvekilleri Cemal Taşar ve Vahit Kiler, Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, Vali Yardımcıları,  İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, kurum kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Bitlis İl Kültür ve Turizm Müdürü Ramazan Gencan, “Bitlis Tanıtım Günleri” ile ilgili hazırlıklar ve çalışmalar hakkında toplantıya katılanlara bilgilendirme yaptı. Daha sonrasında toplantıya katılanlar, Bitlis’i daha iyi tanıtmak amacıyla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Vali Çağatay, toplantıda yaptığı konuşmada, bu tarihi kadim şehri İzmir’de tanıtmaktan büyük onur duyduğunu belirterek "Vatandaşlarımızın şehrimize ait güzellikleri, lezzetleri ve kültürü yerinde görüp ve tatmaları için şehrimizi İzmir’de bütün Türkiye’ye tanıtmaktan gurur duyuyorum. 25 - 28 Ekim tarihleri arasında İzmir Karşıyaka Bostanlı Kapalı Pazar yerinde yapılacak olan 'Bitlis Tanıtım Günleri' etkinliklerine Bitlisli vatandaşlarımız olmak üzere herkesi bekliyoruz" dedi.
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.