Bitlis İHH'nın yardım kermesi

Bitlis İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği (Bitlis İHH) tarafından, yetimler ve ihtiyaç sahipleri yararına, Bitlis'in Tatvan ilçesinde yardım kermesi düzenlendi.

Videoyu Aç Bitlis İHH'nın yardım kermesi
A
a

Van Gölü'nün Tatvan sahilinde düzenlenen kermes hafta sonu boyunca saat 10:00 - 17:00 saatleri arasında devam etti. Ev hanımlarının bin bir emekle pişirdiği ev yemekleri ve tatlı çeşitlerinin ikram edildiği kermesin tüm gelirleri yetimler ve ihtiyaç sahipleri yararına kullanılacak.

Düzenlenen kermes ile ilgili bilgi veren Bitlis İHH  Başkanı Muzaffer Taşcan, “Ramazan ayı öncesinde düzenlemiş olduğumuz yardım kermesimiz hafta sonu boyunca devam etti. 2 gün boyunca devam eden kermesimizde hanım kardeşlerimizin evlerinde hazırlamış olduğu yemekler ve tatlılar ikram edildi. Kermesimizin ilk günü olmasına karşın vatandaşlarınız yoğun ilgi gösterdiler. Kermesimiz sonunda elde edilecek olan tüm gelirler yetimler ve ihtiyaç sahipleri yararına kullanılacak. Ben bu vesile ile kermesin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, herkesi bu iyilik kervanına katkı sunmaya davet ediyorum" diye konuştu.

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.