Bitlis Eren Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BESEM) tarafından bu yıl 5 adet kurs açılacak. Bu kurslar akademik, idari personel ile öğrenciler ve halka yönelik olacak.

BESEM'den yapılan açıklamaya göre; öğrencilere yönelik 'Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu' eğitimi 14-15 Mart 1. Grup, 21-22 Mart 2. Grup, 18-19 Nisan 3. Grup olmak üzere Öğr. Gör. Recep Yetiş ve Eğitimci İbrahim Aytekin tarafından; öğrencilere yönelik 'Ebru 1. Kur' eğitimi 14 Mart-11 Nisan tarihlerinde Dr. Öğr. Üyesi Özgür Çetintaş tarafından; herkese yönelik 'Ebru 1. Kur' eğitimi 14 Mart-11 Nisan tarihlerinde Dr. Öğr. Üyesi Özgür Çetintaş tarafından; herkese yönelik 'Hat 1. Kur' eğitimi 13 Mart-10 Nisan tarihlerinde Dr. Öğr. Üyesi Özgür Çetintaş tarafından; 'Etkili Konuşma ve Diksiyon ' eğitimi herkese yönelik 17 Mart-16 Nisan tarihlerinde Eğitimci İlker Kaya tarafından; öğrencilerimize yönelik 'Temel İngilizce' eğitiminin Cuma günleri İngilizce Öğretmeni Fatih Kılıç tarafından verileceği belirtildi.
Kurslar hakkında bilgi veren BESEM Müdürü Öğr. Gör. Esra Dursun, 'Sürekli Eğitim Merkezi olarak öğrenci, akademisyen, idari personel ve halka yönelik ihtiyaç duyulan kursları açmaya çalıştık.' şeklinde konuştu.

Yapılan açıklamada kurslara katılmak veya detaylı bilgi almak isteyenlerin 0 (434) 222 00 00 / 7610 ve 9313 numaralı telefondan kendilerine ulaşabilecekleri ifade edildi.