Bitlis Belediye Başkanı Tanğlay’dan yaşlılara ziyaret

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü etkinlikleri kapsamında kent merkezinde bulunan yaşlıları ziyaret etti.

Videoyu Aç Bitlis Belediye Başkanı Tanğlay’dan yaşlılara ziyaret
A
a

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” etkinlikleri kapsamında kent merkezinde bulunan yaşlıları ziyaret ederek, hayır dualarını aldı.
8 Ağustos Mahallesi’nde ikamet eden Zübeyde Aşut ve Guli Özdemir’i evlerinde ziyarette bulunan Tanğlay, yaşlıların toplumun değerleri olduğuna dikkat çekti.
Tanğlay, “Yılların kazandırdığı tecrübe, birikimin kıymetinin anlaşıldığı ve bunların yeni nesillere aktarıldığı özel bir dönem içerisindeyiz. Büyüklerimiz bizler için hazine, ulu çınar ve bilgelerdir. Yaşlılarımız bizlere her zaman birer güç ve bereket kaynağıdır. Büyüklere gerekli saygı ve hürmeti göstermek, inanç ve geleneklerin en önemli unsurlarından birisidir.” dedi.

Kendilerine yapılan ziyaretten dolayı Belediye Başkanı Tanğlay’a teşekkür eden Zübeyde Aşut ise “Başkanımıza minnettarım. Her gün düzenli olarak iki öğün yemeğimizi veriyorlar. Her zaman belediye çalışanları sürekli ziyaretime gelerek, hal hatırımı soruyorlar. Ben başkanın yaptığı iyilikleri hiçbir zaman unutamam. Allah razı olsun.” diye konuştu.
 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.