Bitlis Barosu Başkan Aksoy'u ziyaret etti

Softmedya Yazılım Web Reklamı
Videoyu Aç Bitlis Barosu Başkan Aksoy'u ziyaret etti
A
a

Bitlis Barosu Başkanı Av. Fuat Özgül, Başkan Yardımcısı Av. Neşe Yüksel Tarhan, sayman Av. Kadir Köstekçi, yönetim kurulu üyesi Av. Hamza Gül ile Av. Emrah Yurci ve disiplin kurulu üyesi Av. Vedat Şengül, Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy’u makamında ziyaret etti.


Ziyaretten dolayı memnun olduğunu ifade eden Başkan Aksoy, kısa süre önce yapılan Bitlis Barosu seçiminden sonra görevi devir alan yeni ekibe çalışmalarında başarılar diledi.

Tatvan’da kurmayı planladıkları Bitlis Barosu Avukat Evi projesiyle ilgili Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy ile görüş alışverişinde bulunduklarını söyleyen Bitlis Barosu Başkanı Av. Fuat Özgül, projeye destek istediklerini belirtti.

Ziyaret sonrası konuşan Özgül, şunları söyledi;

“Hem baromuza mensup, hem de çevre il ve ilçelerden gelecek olan avukatlara hizmet verecek olan Avukat Evi projesiyle ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Avukat Evi’ni Tatvan’da kurmayı planlıyoruz. Bu projenin il ve ilçeye katkı sağlayacağını anlattık. Bu projemizi Tatvan’da yürütmek için belediye başkanımızdan destek istedik. Misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettik ve baromuza davet ettik. Başkan bey de ziyaretimizden büyük memnuniyet duyduğunu ve proje için elinden geleni yapacağını söyledi. En yakın zamanda baroyu ziyaret edeceğini belirtti.”

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.