BEÜ’de Darbeden Demokrasiye 28 Şubat Paneli düzenlendi

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ), 28 Şubat darbesinin yıl dönümünde "Darbeden Demokrasiye 28 Şubat" adlı panel düzenlendi.

Videoyu Aç BEÜ’de Darbeden Demokrasiye 28 Şubat Paneli düzenlendi
A
a

BEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Konferans Salonu'nda düzenlenen ve moderatörlüğünü Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş'ın yaptığı panelde, İstanbul Üniversitesi Öğr. Üyesi Prof. Dr. Ahmet Uysal, "Ortadoğu'da Darbeler ve 28 Şubat', Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğr. Üyesi Prof. Dr. Ramazan Yelken, "Darbenin Postmoderni ve Premoderni", Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Öğr. Üyesi Prof. Dr. Ejder Okumuş, "28 Şubat ve Din" adlı sunumlarını yaptı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'yla başlayan program, İslami İlimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Dinçoğlu'nun Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından açılış konuşmasıyla devam etti. Sözlerine İdlip'te şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve milletimize başsağlığı dileyerek başlayan BEÜ Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, Yüce Rabbimizden kahraman ordumuza en şanlı zaferi en kısa sürede nasip etmesini diledi.

Program daha sonra, Panel moderatörü BEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş, Prof. Dr. Ahmet Uysal, Prof. Dr. Ramazan Yelken, Prof. Dr. Ejder Okumuş’un konuşmalarından sonra sona erdi.
 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.