BEÜ birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor

Videoyu Aç BEÜ birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor
A
a

Bitlis Eren Üniversitesi Merkezi Konferans Salonu ile Çok Amaçlı Spor Salonunda son iki yıl içerisinde Bitlis'e katkı sunacak birçok önemli etkinliğe ev sahipliği yaparak Bitlis’e hemen hemen her anlamda hizmet sunmaya devam ediyor.

Bitlis Eren Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonu son zamanlarda birçok etkinliğe ev sahipliği yaptı. Bu bağlamda, 10-18 Aralık tarihlerinde Okul Sporları Basketbol Yıldızlar Kız-Erkek İl Birinciliği Müsabakaları, 21-23 Aralık tarihlerinde Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Grup Birinciliği ve 11-12 Şubat tarihlerinde Badminton Gençler Kız- Erkek İl Birinciliği Müsabakaları gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Rektör Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, gerek Üniversitemiz Merkezi Konferans Salonu’nun gerekse Çok Amaçlı Spor Salonu'nun son iki yıl içerisinde çok önemli organizasyonlara ev sahipliği yaptığını belirtti. Sportif ve kültürel çalışmalara büyük önem verdiklerini dile getiren Rektör Yardım: "Bizler üniversite yönetimi olarak ilimizle ilgili her türlü faaliyete destek olmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda Bitlis'te yapılan birçok sportif faaliyete spor salonumuz ev sahipliği yaptı. Desteklerimiz sadece sportif alanlarla sınırlı değil, mevcut konferans ve toplantı salonlarını da Bitlis'imizin hizmetine sunduk. Bu üniversite kent buluşmasının önemli adımlarından biri. Göreve geldiğimiz günden bu yana Bitlis için elimizden geleni yaptık, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.