Belediye Başkan Adayı Geylani, Ev Davetini Geri Çevirmedi

Videoyu Aç Belediye Başkan Adayı Geylani, Ev Davetini Geri Çevirmedi
A
a

AK Parti Tatvan Gençlik Kolları Başkanlığının gerçekleştirdiği ‘Başkana Mektup’ etkinliğinde yazılan mektuplara Tatvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Geylani kayıtsız kalmadı.

AK Parti Tatvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Geylani tarafından yazılan mektuplar tek tek okunarak istekler, şikâyetler ve ihtiyaçlar not edildi.

Mektuplar arasında AK Parti Tatvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Geylani’yi evine davet eden Selahattin Aytekin’in isteğini geri çevirmedi. Selahattin Aytekin’i telefon ile arayan Geylani, Karşıyaka Mahallesindeki evini ziyaret etti. 

Selahattin Aytekin, Tatvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Geylani’nin kendisini arayınca çok mutlu olduğunu ifade ederek, ‘Sağ olsunlar yazdığım mektuba cevapsız kalmadılar. Hemen arayıp ziyaret etmek istediklerini söylediler. Buraya gelmelerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim’ dedi.

AK Parti Tatvan Gençlik Kolları Başkanlığı’nın yaptığı ‘Başkana Mektup’ etkinliğinde yazılan bütün mektupları okuduğunu belirten Belediye Başkan Adayı Geylani, yazılan bütün talep, şikâyet, öneri ve davetleri not defterine kaydettiğini söyledi.

Geylani sözlerinin devamında, ‘Bu etkinlik ile ulaşamadığımız insanlar bize ulaşıyor. Bize gönlünden geçenleri yazıyorlar. Biz her platformda halkımıza ulaşmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Selahattin Aytekin kardeşimiz yazdığı mektup ile bizi evine davet etti. Biz de kendisinin bu davetine kayıtsız kalmadık. Aytekin ailesine bu güzel karşılamadan dolayı teşekkür ediyorum’ dedi.

Selahattin Aytekin’in çocukları ile bir süre ilgilenen Geylani, çocuklar ile hatıra fotoğrafı çekti.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.