Losev

Başkan Çetinsoy: Altyapıda büyük bir ilerleme kaydettik

Videoyu Aç Başkan Çetinsoy: Altyapıda büyük bir ilerleme kaydettik
A
a

Günkırı Belediyesi kanalizasyon çalışmalarının yüzde 90’ını bitirerek, bazı mahallelerde eksik kalan ev bağlantıları tamamlamak için bu çalışmalarına start verdi.

Mühendis nezaretinde birçok noktada başlatılan ev bağlantıları kısa sürede ana ve ara hatlara bağlanarak tamamlandı. Belde içerisinde iki yıldır altyapı çalışmalarını sürdürdüklerini ve bu çalışmaların yüzde 90’ını bitirdiklerini belirten Belediye Başkanı İlhan Çetinsoy, Aralıksız sürdürdüğümüz kanalizasyon çalışmalarımıza bu yaz döneminde de devam ettirerek bu konuda büyük bir ilerleme kaydettik.

Özellikle bazı mahallelerimizde eksik kalan ev bağlantılarını tamamlayarak, vatandaşlarımıza sorunsuz bir altyapı hizmeti sunmak istiyoruz. Çok şükür bugüne kadar bu konuda büyük bir ilerleme kaydettik. Ama beldemiz geniş bir coğrafyaya yayıldığından ve her yıl yeni evler yapıldığından bu çalışmalara her zaman ihtiyaç duyuluyor. Bizlerde vatandaşlarımız mağdur olmasın diye imkanlarımız dahilinde zaman zaman bu çalışmalarımızı başlatarak bu eksikliklerimizi gideriyoruz. Bugüne kadar vatandaşlarımızın bu konudaki ihtiyaçlarına cevap verdiğimiz gibi inşallah bundan sonra da vermeye devam edeceğiz.

Ayrıca bu çalışmalarımızı bitirdiğimiz bütün noktalarda gereken çevre temizliğini de yaparak, daha sağlıklı ve daha temiz bir çevre bırakmış oluyoruz diye konuştu.
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.