bitlis haber portalı

Başkan Aksoy, ilçe teşkilatına projelerini anlattı

Tatvan 28 Aralık 2016 12:27
Videoyu Aç Başkan Aksoy, ilçe teşkilatına projelerini anlattı
A
a

Ak Parti Tatvan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Aralık Ayı Meclis Danışma Toplantısına katılan Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, ilçe teşkilatına belediyenin gerçekleştirmiş olduğu projelerle ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

Ak Parti Tatvan ilçe binasında düzenlenen toplantıda partililer ile bir araya gelen Başkan Aksoy, Tatvan Belediyesinin kısa sürede her alanda bir çok projeyi hayata geçirdiğini ve birçok projeninde üzerinde çalıştıklarını ifade etti.

Başkan Fettah Aksoy, Ak Parti belediyeciliğini Tatvan'a kazandırdıklarını belirterek, "Doğalgaz projesi, içme suyu ve kanalizasyon projesi, yeni belediye binası projesi, sahil düzenleme projesi, feribot parkı projesi, hayvan kısırlaştırma ve rehabilitasyon merkezi projesi, canlı hayvan pazarı projesi, seyir terası ve teleferik projesi, sergi ve kongre merkezi projesi, bilgi evi projesi, şehir gençlik merkezi projesi ve sosyal market gibi birçok projemiz vardı. Bunların birçoğunu hayata geçirdik. Saydığım projelerden birkaç tanesini ise seneye hayata geçiriyoruz. Belediyelerimizin asli görevleri dışında birçok hizmeti Tatvan'a kazandırdık. Partimizin belirlemiş olduğu katılımcı, çevre dostu, sosyal, kültürel ve hizmet belediyeciliğini halkımız ile tanıştırarak bu sayede  Tatvan'a Ak Parti belediyeciliğini kazandırmış olduk. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Tatvan için güzel düşüncelerimiz var. Projelerimizi hazırlarken ilçemizin acil ihtiyaçlarını göze alarak hazırladık. İlçemizin alt yapısının tamamlanmasıyla beraber üst yapıya geçerek ilçemizin eksikliklerini tamamlayacağız. Allah'ın izniyle bütün projelerimizi tamamlayarak ilçemizi marka bir şehir haline getireceğiz." ifadelerini kullandı.

Ak Parti Tatvan İlçe Başkanı Cemil Sayılgan ise Başkan Aksoy'a ilçeye kazandırdığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini ileterek, Tatvan için daha nice projeleri gerçekleştireceğine inandığını ifade etti.

Düzenlenen Ak Parti Aralık Ayı Meclis Danışma Toplantısına Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Ak Parti Tatvan İlçe Başkanı Cemil Sayılgan, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Haber İhbarı
Nöbetçi Eczaneler

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.