Kenan Aktaş AK Parti'den Hizan Belediye Başkan Aday Adayı

AssisTT’ten Bitlis’teki 22 okula 200 bilgisayar

Videoyu Aç AssisTT’ten Bitlis’teki 22 okula 200 bilgisayar
A
a

Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT, bilgisayara ulaşamayan çocuklar için harekete geçti. Bitlis Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile irtibata geçen AssisTT, bölgedeki 22 farklı okuldaki bilgisayar sınıflarına 200 adet masaüstü bilgisayar bağışı ile okulların teknolojik alt yapısına destek verdi.

AssisTT, Bitlis Tatvan ilçesinde okulların teknolojik altyapılarını güçlendirmek amacıyla Bitlis Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile iş birliği gerçekleştirdi. Bölgedeki ilçe milli eğitim müdürlüğü ile birlikte çalışan müşteri deneyimi şirketi AssisTT, Bitlis Tatvan’da, 22 farklı okulun bilgisayar sınıflarına 200 adet masaüstü bilgisayar bağışında bulunarak öğrencileri teknoloji ile buluşturdu.

AssisTT Hakkkında

Kasım 2007’de yüzde yüz Türk Telekom iştiraki olarak kurulan AssisTT; satış-pazarlama, yüz yüze hizmet, sosyal medya yönetimi ve gelir yönetimi alanlarında çok kanallı müşteri deneyimi çözümleri sunmaktadır. Türkiye genelinde 14 bine yakın çalışanıyla hizmet veren AssisTT, telekomünikasyon sektöründeki deneyiminin yanı sıra, sektörlere özel teknolojik çözümleriyle müşterilerine katma değer yaratarak eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.