Saadet Partisi Acı Bir Kayıp Yaşadı: Üç Kişi Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti Saadet Partisi Acı Bir Kayıp Yaşadı: Üç Kişi Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan bir apartmanın çatı katında çıkan yangın, bölgeye sevk edilen itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alınmaya çalışılıyor. Edinilen bilgilere göre, Eti Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerindeki bir apartmanın çatı katında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

İtfaiye Ekipleri Alevlere Müdahale Etmede Zorlandı

Yangın nedeniyle bölgeye sevk edilen çok sayıda itfaiye ekibi, hızla müdahalede bulunarak yangını kontrol altına almaya çalışıyor. Yangın esnasında apartmanda bulunan vatandaşlar, panik içerisinde binayı terk ederken, itfaiye ekipleri alevlere müdahale ederek yangının diğer katlara sıçramasını engellemeye çalışıldı.

ankarada-cati-katinda-cikan-yangin-korkuttu-c55d820a.jpg

İlk müdahalenin ardından yangın kontrol altına alındığı düşünülürken, kısa bir süre sonra tekrar alevlerin yükseldiği görüldü. İtfaiye ekipleri, yangını tamamen söndürmek ve soğutma çalışmalarına devam etmek için çaba sarf etti.

ankarada-cati-katinda-cikan-yangin-korkuttu-f4fe1401.jpg

Yangının çıkış nedeni henüz belirlenemezken, olayla ilgili detaylı inceleme başlatıldı.

ankarada-cati-katinda-cikan-yangin-korkuttu-6e3571d3.jpg

(İLKHA)

Kaynak: İlke Haber Ajansı (İLKHA)