Bitlis Belediyesi İsale Hatları, İçme Suyu ve Şebeke hatlarında kullanmak üzere 218 kalem malzeme alacak Bitlis Belediyesi İsale Hatları, İçme Suyu ve Şebeke hatlarında kullanmak üzere 218 kalem malzeme alacak

Bir sosyal medya hesabının paylaştığı görüntülere tepki gösteren Durak, haysiyet cellatlarına malzeme olacak ne geçmişlerinin ne de yaşantılarının olmadığını ifade etti.
İftira ve karalamaya çalışanlar hakkında hukuki süreci başlattıklarını ve suç duyurusunda bulunduklarını ifade eden Durak, "Yaklaşık 2 yıl önce eşim, öğretmen arkadaşım ve hanımı ile bir aile yemeğindeyken, gizlice resimlerimizi çekip, bu resimleri ahlaksızlık olarak bugün pazarlamaya çalışan itibar suikastçileri, şunu bilsin ki bu dünyada da ahirette de iki elim yakalarında olacaktır." dedi.

a71d94f0-2910-497c-a9f2-b5471c1a12d9-min.jpeg

"Şahsımla ilgili hiçbir şey bulamayan bu zavallılar, eşimle birlikte yemek yerken bizden habersiz çekilen bu resimleri toplumu aldatma, karalama ve iftira furyasına çevirmişlerdir." diyen Durak, şunları kaydetti:
"Bu süreçte çamur at, izi kalsın mantığıyla oluşturulmak istenen algı tüm ahlaki değerlerden ve vicdani muhakemelerden uzak, alçakça bir yaklaşımdır. Bizler eşimiz ve ailemiz ile birlikte toplum içine çıkamayacakmıyız? Bir yerde oturup bir çay içemeyecekmiyiz? Aile mahremiyetimizin bu kadar ayaklar altına alınmasına sessiz mi kalacağız? Böyle bir durumu dahi bu şekilde itibar suikastçiliğiyle karalama kampanyasına çeviren karanlık yapılara devletimiz gerekli cevabı verecek ve bunlar halkımızın nezdinde de rezil olacaklardır. Özellikle AK Parti Bitlis Belediye başkanlığı aday adaylığım döneminde kasıtlı ve karalama amaçlı yapılan bu paylaşımlar, iftiranın maalesef hangi boyutlara ulaştığının en net delilidir. Aday olmak, adam olmaktan önemli değildir. İnsan olabilmek ve insan kalabilmek hepimizin en büyük özlemi haline gelmektedir."
Suç duyurusunda bulunduğunu dile getiren Durak, "Dün emniyet müdürlüğüne giderek haysiyet cellatları ile ilgili şikayet ve ihbarda bulundum. Bugün ayrıca savcılığa suç duyurusunda bulunacağım ve gerekli yasal sürecin takipçisi olacağım. İlimizde bu tür kirli operasyon çocuklarının var olduğu anlaşılıyor. Biz Bitlis'i, Bitlis ise bizi bilir. Defomuz yok Elhamdülillah. Kendimizle ilgili kaygımız yoktur. Bitlis'e ilişkin hassasiyetimiz var. Kamuoyunun bu konuda gerekli tepkiyi göstereceğine, bu ahlaksız ve haysiyet cellatlarına prim vermeyeceğine inancım tamdır." diye konuştu.

63b8cc20-fef8-417f-bbe3-7c3f0dae35fb-min.jpeg

Kaynak: HABER MERKEZİ