Bakan Murat Kurum, Bitlis'te ziyaret ve incelemelerde bulundu Bakan Murat Kurum, Bitlis'te ziyaret ve incelemelerde bulundu
Alınan bilgiye göre, Ahlat ilçesinde ikamet eden 16 yaşında Tekin Demir alışveriş için evinden çıktı. Kardeşinin eve dönmemesi üzerine telaşlanan abi Ahmet Demir ilçede arama çalışmalarına başladı. İlçede yapılan aramalara rağmen çocuklarından haber alamayan abi Ahmet Demir durumu jandarma ve polis ekiplerine bildirdi.

Abi Ahmet Demir yaptığı açıklamada, 'kardeşim 20/01/2019 tarihinde evden çıkarak A101 alışveriş marketine gitti. Burada alışveriş yaptıktan sonra çıkıyor bunu kameralarda tespit ettik. Fakat buradan çıktıktan sonra kendisine bir daha ulaşamadık. Kardeşim 16 yaşında üzerinde en son siyah bir pantolon, siyah şapka, gri kapüşon ve siyah bir ayakkabı vardır 3 gündür haber alamıyoruz. Kardeşimin hayatından endişe ediyorum. Gerekli yerlere kayboldukları için müracaat ettik. Allah rızası için gören vatandaşlarımızın 0537 017 20 42 numaralı telefona bildirmelerini rica ediyoruz dedi.