Ahlat İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen konferans, Ahlat Halk Eğitimi Merkezi konferans salonunda gerçekleşti. Program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı, ardından Kur'an tilavetiyle devam etti. Ahlat İlçe Müftüsü Mehmet Fudayil Uyanık, konferansa katılanlara teşekkür ederek, etkinliğin düzenlenmesine destek olan Ahlat Kaymakamı Batuhan Bingöl'e teşekkür etti.

ahlatta-onemli-konferans-gunumuz-muslumanlarinin-sorumlulugu-ve-gazze-2.jpg

Bitlis'te Ahmet Köksal'ın Hatırasına Özel  ‘Serbest Etkinlik Akıl ve Zeka Oyunları’ Sınıfı Açıldı Bitlis'te Ahmet Köksal'ın Hatırasına Özel ‘Serbest Etkinlik Akıl ve Zeka Oyunları’ Sınıfı Açıldı

Konferans Ahlat'ta Yoğun İlgi Gördü

Araştırmacı yazar Ramazan Kayan'ın 'Günümüz Müslümanlarının Sorumluluğu ve Gazze' konulu konferansı, katılımcılardan büyük ilgi gördü. Konferansın ardından Müftü Uyanık, Ramazan Kayan'a teşekkür plaketi ve Ahlat bastonu takdim etti. Ahlat İlçe Kaymakamı Batuhan Bingöl, bazı kurum amirleri, ilçedeki imam hatipler, din görevlileri ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşen etkinlik, önemli konuların tartışıldığı ve bilgi paylaşımının yapıldığı verimli bir platform oldu. (İHA)

ahlatta-onemli-konferans-gunumuz-muslumanlarinin-sorumlulugu-ve-gazze-1.jpg

ahlatta-onemli-konferans-gunumuz-muslumanlarinin-sorumlulugu-ve-gazze-3.jpg

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA)