Adilcevaz Onkoloji Hastanesinin acil bölümü yenilendi

Bitlis Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Adilcevaz Onkoloji Hastanesinin Acil Servisi konforlu ve kaliteli sağlık hizmeti için yeniden düzenlendi.

Videoyu Aç Adilcevaz Onkoloji Hastanesinin acil bölümü yenilendi
A
a

Bitlis Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Adilcevaz Onkoloji Hastanesinin Acil Servisi konforlu ve kaliteli sağlık hizmeti için yeniden düzenlendi. 

Hastane Yöneticisi Op.Dr Gökhan Lap yaptığı açıklamada; “Acil servisler bir hastanenin ne düzeyde sağlık hizmeti verdiğini gösteren en önemli servislerdir. Hastanemiz acil bölümünde günde 200-250 hasta muayene oluyordu. Bizde bu alanları düzenlemeye çalıştık. Hastalarımızın güzel hizmet alması ve Sağlık çalışanlarımızın daha verimli çalışması için Acil servisimizi sil baştan yeniledik. Çok yoğun ve zor bir alanda harika işler başaran acil servisin tüm çalışanlarına, tadilatta emeği geçenlere, Genel Sekreterimiz Sayın Adnan Budak ve tüm destek verenlere şükranlarımı sunuyorum.” dedi. 

Onkoloji Hastane Müdürü Hayati Nacar ise; Acil Servislerinin günümüz koşullarına uygun olarak revizyon ve tadilatı yaklaşık 1,5 aylık bir sürede, sağlık hizmeti kesintiye uğratılmadan tamamlandı. Hasta ve çalışan memnuniyetinin ön plana alındığı, acil hizmetin en kısa sürede ve en iyi şekilde verilmesi amaçlanan Acil Servislerin ayaktan ve ambulans ile hasta girişi düzenlenmiş, ayaktan hasta muayene odaları ve tedavi alanları yeniden planlanmıştır. Dekorasyon, ışık ve renk uyumu ile duvar boyamaları özel olarak yapıldı. Acil servisimizin yenilenmesinde Büyük emeği olan Bitlis Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın Adnan Budak, Sayın Başhekimimiz Gökhan Lap ve Emeği geçenlere sonsuz teşekkür ederim dedi. 

Onkoloji Hastanesinden hizmet alan hastalarda, acil bölümünün çok güzel olduğunu, Doktorların ve sağlık ekibinin hizmetlerinden memnun olduklarını dile getirdiler. 
 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
arşiv HABER ARŞİVİ
BİTLİS HABER13 YORUM KURALLARI
Haber İhbarı
Bitlis Nöbetçi Eczaneleri

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.